Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Srednja tehnička škola Sombor

KALENDAR RADA ZA AVGUST 2016.

El. pošta Štampa PDF

 

  1. 1. 15.08-20.08. – Dopunska nastava po rasporedu predmetnih nastavnika
  2. 2. 15.08-19.08. – Prijavljivanje vanrednih ispita
  3. 3. 18.08. – Prijavljivanje razrednih ispita od 8.00 do 12.00 časova
  4. 4. 19.08. – Prijavljivanje popravnih ispita od 8.00 do 12.00 časova (tačan raspored ispita i vreme biće na oglasnoj tabli za učenike u 14.00)
  5. 5. 20.08.do 26.08. – Razredni ispiti od 8.00 časova po posebnoj satnici
  6. 6. 20.08. – Nastavničko veće od 8.00 časova
  7. 7. 20.08 - 26.08. –  Popravni ispiti po posebnoj satnici

Pismeni iz matematike                           20.08.2016. u 9.00

Pismeni iz srpskog jezika i književnosti  22.08.2015. u 8.00

Pismeni iz engleskog  jezika                   23.08.2015. u 8.00

  1. 8. 26.08. – Prijavljivanje maturskih i završnih ispita od 8.00 do 12.00.
  2. 9. 26.08. – Prva Sednica ispitnog odbora od 12 časova
  3. 10. 27.08. -Pismeni ispit iz srpskog jeika i književnosti za maturante od 8.00  do  11.00 časova i završni ispiti
  4. 11. 27.08. – Vanredni ispiti
  5. 12. 29.08. – Usmena odbrana maturskog praktičnog rada
  6. 13. 29.08. – Upis učenika u II, III, IV razred  i ponavljača u I razrede od 8.00 do 12.00
  7. 14. 30.08. – Izborni predmet
  8. 15. 31.08. – Druga Sednica ispitnog odbora od 9.00 časova
  9. 16. 31.08. – Sednica Nastavničkog veća od 10.00 časova
  10. 17.31.08. – Podela diploma

 

Direktor škole

29.06.2016.

Janoš Horvat

 

Maturski i završni ispiti 2016

El. pošta Štampa PDF

MATURSKI ISPITI ŠK.2015-2016.GODINE 6.-10. 06.2016.

ISPIT  IZ  MATERNjEG  JEZIKA  I  KNjIŽEVNOSTI  Sreda, 8. jun 2016. od 13,00 sati

ZAVRŠNI ISPITI ŠKOLSKE 2015/2016.GODINE SREDA, 8.jun 2016. ,ZGRADA 3

 

Opširnije...
 

Republičko takmičenje u programiranju robota

El. pošta Štampa PDF
Novi uspesi naših đaka.

Na 3. Republičkom takmičenju u programiranju robota naša ekipa osvojila je visoko 4. mesto. Dušan Radelić i Nebojša Enjev su u konkurenciji 15 ekipa uspeli da se plasiraju na 4. mesto, a nedostatak sreće i iskustva sprečio je da plasman bude bolji.

Takmičenje je trajalo dva dana, 11. i 12. maja i održano je u Zaječaru.

Ovom prilikom im čestitamo i želimo puno uspeha u daljem radu i takmičenjima.

 

 

KALENDAR RADA ZA MAJ I JUN 2015/2016.

El. pošta Štampa PDF

 

19.05.2016. – Sednica odeljenskih veća za učenike završnih razreda koji polažu razredni ispit

20.05.2016. – Prijavljivanje razrednih ispita za završne razrede od 8.00 – 12.00

23.-27.05.2016. – Razredni ispiti za učenike završnih razreda

01.06.2016. – Sednica odeljenskih veća za sva završna odeljenja

02.06.2016. – Prijavljivanje završnih i maturskih ispita i predaja radova kod referenta za učenička pitanja od 8 do 12 časova

02.06.2016. – Prva sednica ispitnog odbora u 13 časova

06.-10.06.2016. – Odbrana maturskog praktičnog rada, usmeni ispiti iz izbornog predmeta. Komsije , kandidati, učionice i vreme održavanja maturskih i završnih ispita biće naknadno objavljeni po posebnom rasporedu rada

08.06.2016. -  Pismeni ispit iz maternjeg jezika za maturante IV 1,2,3,4,5,6,7,9      od 14 do 17 časova

08.06.2016. – Završni ispiti za III  stepen

11.06.2016. – Vanredni ispiti

13.06.2016.- Druga sednica ispitnog odbora od 7.45 časova

13.06.2016. – Sednica Nastavničkog veća

13.06.2016. – Prijavljivanje popravnih ispita samo za završne razrede

14.06. -20.06.2016.- Popravni ispiti za učenike završnih razreda

17.06.2016. – Podela diploma učenicima završnih razreda

22.06.2016. – Završetak nastave u II polugodištu za nezavršne razrede

22.06.2016. – Sednice odeljenskih veća za nezavršne razrede prema posebnom rasporedu

23.06.2016. – Prijavljivanje razrednih ispita za nezavršne razrede od 8 do 12 časova

24.-28.06.2016. - Polaganje razrednih ispita za nezavršne razrede prema posebnom rasporedu odeljenskih starešina

28.06.2016. – Podela svedočanstava učenicima prema rasporedu odeljenskih starešina

29.06.2016. – Sastanci stručnih veća ( podela časova ) od 8 do 10 časova, a predmetni nastavnici predaju raspored dopunske nastave za avgust

30.06.2016. -  Sednica Nastavničkog veća

JUL 2016. -  Upis učenika u I razred

 

 

Direktor škole

____________________

 

Regionalno takmičenje programiranja robota

El. pošta Štampa PDF
Članovi sekcije Robotika ponovo osvajaju nagrade

Podmlađena i potpuno nova sekcija Robotika nastavlja stazama slave.

Na Regionalnom takmičenju u programiranju robota, koje je održano 02.04.2016. godine u Novom Sadu, naši đaci podeljeni u timove, osvojili su ekipno prvo, drugo i četvrto mesto. Ekipa Vulkanizeri koju čine Dejan Bogdanović i Lazar Momčilović osvojila je prvo mesto, ekipa Majstori koju čine Dušan Radelić i Nebojša Enjev osvojila je drugo mesto, a ekipa Rubikovo Srce koju čine Petar Varga i Mirko Mijanović osvojili su četvrto mesto. Ekipe Vulkanizeri i Majstori su izborili i plasman na Republičko takmičenje, dok je ekipi Rubikovo srce treće mesto izmaklo za samo 0,3 boda.

Čestitamo našim đacima i želimo im puno uspeha na Republičkom takmilčenju, koje će se održati u maju u Zaječaru.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Doniraj

Baner

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 10 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava



stsbaner2.gif