Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Srednja tehnička škola Sombor

Vanredni ispiti 27.08.2016

El. pošta Štampa PDF

VANREDNI  ISPITI  -  SUBOTA 27.08.2016.

 

 

Srpski  jezik i književnost                                                     učionica br.20

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-12,00

 

8,00-9,00

Vagić Dušan-M

Graovac Igor-(III)

Oroš Hajnalka-(IV)

MIRJANIĆ

PLUŽAREV

KOZAREVIĆ

Matematika                                                                                 učionica br.23

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-10,30

Pap Damir-(I)

MIRONICKI

PONjAVIĆ

LANČUŠKI

Nemački   jezik                                                                                učionica br.26

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-10,00

Kusić Nemanja-(IV)

KOČIŠ Lj.

KOPAČEK

PAVLOVIĆ-POPLAŠEN

Biologija                                                                                         učionica br.10

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,30-8,45

Pap Damir

MALBAŠA

KOPAČEK

STAJŠIĆ

Muzička umetnost                                                                        učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,00

Petković Milorad

KOPAČEK

KOVAČ Lj.

KRSTIĆ-KRASULjAK

Građansko vaspitanje                                                                     učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,15

Periškić Ivan

KOVAČ Lj.

PAVLOVIĆ-POPLAŠEN

TUCAKOVIĆ-BUZEJIĆ

Istorija                                                                             učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-9,15

Petković Milorad

BAČIĆ

KOPAČEK

BUZADžIĆ

Mađarski jezik                                                                     učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

Petak,26.8.

9,00-10,30

Oroš Hajnalka

ORŠOVAI

KIŠ

GALAC

 

Fizika                                                                                     učionica br.10

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,15-8,30

Pavlović Aleksandar

PERIĆ

KOVAČ Lj.

SUZIĆ

 

 

 

 

 

MAŠINSTVO   I    OBRADA   METALA

 

Mehanika                                                                  učionica br.21

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,15-9,00

Periškić Ivan

Kusić Nemanja

RAONIĆ

TOT

JEŽ-GRADINAC

SAOBRAĆAJ

Motori i motorna vozila učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,30-8,45

Vagić Dušan-matura

PEŠIĆ Ž.

TERZIĆ

NOVAKOVIĆ Z.

Organizacija prevoza učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Periškić Ivan

PEŠIĆ Ž.

TERZIĆ P.

NOVAKOVIĆ Z.

Špedicija učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,00

Vagić Dušan-izborni

NOVAKOVIĆ Z.

TERZIĆ P.

PEŠIĆ Ž.

 

ELEKTROTEHNIKA

 

Osnove elektrotehnike (4.stepen) učionica br.19

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Pap Damir

Kiš Alfred

GRUJIĆ

ŽICA

IĐUŠKI

 

Električ.i elektronski uređaji na voz. učionica br.19

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,30-9,00

Graovac Igor-VMV

Kusić Nemanja-TDS

GRUJIĆ

ŽICA

IĐUŠKI

Električ.i elektronski sistemi na voz. učionica br.19

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-9,30

Balog Josip

Čančar Slobodan

GRUJIĆ

IĐUŠKI

DAVIDOV

IĐUŠKI

GRUJIĆ

Električne mašine                                                               učionica br.18

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,45

Nikolić Uroš

TERZIĆ D.

TERZIJOVSKI

KRAJINOVIĆ

Električ.postrojenja                                                      učionica br.18

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,45

Nikolić Uroš

TERZIĆ D.

TERZIJOVSKI

KRAJINOVIĆ

Električne mreže učionica br.18

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,45

Nikolić Uroš

KRAJINOVIĆ

TRZIJOVSKI

TERZIĆ D.

Osnove automat.upravljanja učionica br.19

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,00

Tiragić Nemanja

TERZIĆ D.

TERZIJOVSKI

KRAJINOVIĆ

Osnove elektrotehnike                                                      učionica br.18,19

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-9,15

Lončar Mile

TERZIJOVSKI

TERZIĆ D.

KRAJINOVIĆ

Programiranje učionica br.24

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

Petak,26.8.

8,00-8,30

Oroš Hajnalka

KEVAGO

KIŠ

GALAC

Osnove automatskog upravlj. učionica br.24

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

Petak,26.8.

8,00-8,30

Oroš Hajnalka

KEVAGO

KIŠ

GALAC

V STEPEN

SAOBRAĆAJ

Specijalistička teorija                                                                 učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-10,00

Kerezović Nikola

NOVAKOVIĆ Z.

PEŠIĆ

TERZIĆ

Praktična nastava                                                                             učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-10,00

Kerezović Nikola

NOVAKOVIĆ Z.

PEŠIĆ

TERZIĆ

Metodika i teorija obuke vožnje                                                  učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-10,00

Kerezović Nikola

NOVAKOVIĆ Z.

PEŠIĆ

TERZIĆ

ELEKTROTEHNIKA

Organizacija rada i osnove sis.kval.                                            učionica br.18

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,45-10,00

Tepavac Bogdan

MILIČEVIĆ

TOT

JEŽ-GRADINAC

SPECIJALISTIČKI ISPIT                                                      učionica br.18

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

10,00-10,30

Tepavac Bogdan

Videkanjić Aleksandar

TERZIĆ D.

IĐUŠKI

KRAJINOVIĆ

MAŠINSTVO   I   OBRADA   METALA

 

 

Praktična nastava                                                                         učionica br.28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Kuduz Miloš

MALjKOVIĆ

NASTASIĆ

PEŠIĆ B.

SPECIJALISTIČKI ISPIT                                                     učionica br.28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Kuduz Miloš

MALjKOVIĆ

NASTASIĆ

PEŠIĆ B.

Direktor škole

Horvat  Janoš

 

Dopunska nastava avgust 2016

El. pošta Štampa PDF

 

DOPUNSKA   NASTAVA

 

 

 

BOJAN  PLUŽAREV

2-2,  2-8

OD 15.08. – 18.08.2016.

OD  9.00 – 11.00

 

SNEŽANA  KLEPIĆ

OD 15.08. – 19.08.2016.

U 10.00

 

 

NEBOJŠA  KOZAREVIĆ

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.00

( 1-8, 2-3, 2-10)

 

TERZIJOVSKI  MILAN

2-12 ELEKTRIČNA MERENjA

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.00 – 9.35

ZGRADA 3

 

2-12  OSNOVE  ELEKTROTEHNIKE

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 9.50

ZGRADA 3

 

ZORAN  NIKOLIĆ

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO

PRVI RAZREDI OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.00 – 10.00

 

NADA MILEUSNIĆ

MATEMATIKA

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.00

 

 

MARIJA  SUZIĆ

FIZIKA

15.08. – 20.08.2016.

OD 8.00 – 9.30

 

 

BOJAN  GRUJIĆ

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 2

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.00 – 9.30

 

RADE  RAONIĆ

MEHANIKA

OD 18.08. – 19.08.2016.

OD 9.00

 

JASMINA LICINGER

PROJEKTOVANjE TEH.SISTEMA

3-2 OD 8.30 – 10.00

OD 15.08. – 17.08.2016.

 

GORDANA G. JEŽ

MEHANIKA

1-9

OD 15.08. – 19.08.2016.

OD 8.30 – 10.00

TOT  OLGA

TEHNIČKA MEHANIKA

0D 2-10

OD 15.08.-  19.08.2016.

OD 9.00

 

 

ŽELjKO  PEŠIĆ

OD 16.08. – 18.08.2016.

 

GABRIELA LANČUŠKI

3-2 I 3-9

OD 15.08. 17.08.2016.

1-12

18. I 19.08.2016.

OD 9.00 11.00

 

TERZIĆ  DUŠAN

OD 16.08. – 18.08.2016.

OD 8.00

 

 

SANjA  BAČIĆ

ISTORIJA

OD 17.08. – 19.08.2016.

OD 8.00

 

DRAGAN  TRKULjA

MATEMATIKA

OD 16.08. – 19.08.2016.

1-2, 2-5, 3-3

 

KRAJINOVIĆ  SINIŠA

2-12  OD 10.30 – 11.15 OD 15., 17., 19.09.2016.

3-5  OD 11.15 – 12.00 OD 15., 17, 19.08.2016.

 

 

MILORAD PONjAVIĆ

MATEMATIKA

1-8, 1-12  OD 8.00 -9.30

1-9   OD 9.30  -  11.00

2-12 OD 11.00  -  12.00

OD 15.08.  -  19.08.2016.

 

RADE  RAONIĆ

MEHANIKA

18. I 19.08.2016. U 9.00

 

 

SANjA  MIRONICKI

MATEMATIKA

OD 15.08. DO 19.08.2016.

OD 8.00 – 10.00

 

TANjA  KALINIĆ

SRPSKI JEZIK I KNjIŽEVNOST

12.08., 18.08., 19.08., 20.  I  22.08.2016.

OD  9.30 DO 11.00

 

 

TAMARA  MIŠKOVIĆ

MATEMATIKA

17.08.2016.

2-1, 1-1, 1-4  OD  9.00- 10.30

3-1  OD 10.30 – 12.00

 

18.08.206

2-1, 1-1, 1-4  OD  9.00 – 10.30

3-1  OD 10.30 -12.00

 

19.08.206.

2-1, 1-1, 1-4  OD  9.00 -10.30

3-1  OD  10.30 – 12.00

 

EMINA  PAVLOVIĆ POPLAŠEN

ENGLESKI JEZIK

OD  9.00 – 10.30

15., 16., 17., 18.08.2016.

1-10, 2-6

 

 

ANA  DIMITRIJEVIĆ

ENGLESKI JEZIK

15.08.2016.

OD 8.00  - 10.00

1-8, 2-10, 3-10

16.08.2016.

OD 8.00 – 10.00

1-8, 2-10, 3-10

17.08.2016.

OD 8.00 – 10.00

1-4, 2-4, 2-5

OD 10.00  -  12.00

3-5, 4-9

18.08.2016.

OD 8.00 -   10.00

1-4, 2-4, 2-5

OD 10.00  -  12.00

19.08.2016.

OD 8.00 – 10.00

1-4, 2-4, 2-5

OD 10.00 -  12.00

3-5, 4-9

 

 

KEVAGO ŠANDOR

 

16-19.08.2016

08:00   Osnove elektrotehnike 2

10:00   Programiranje

 

 

 

 

KALENDAR RADA ZA AVGUST 2016.

El. pošta Štampa PDF

 

  1. 1. 15.08-20.08. – Dopunska nastava po rasporedu predmetnih nastavnika
  2. 2. 15.08-19.08. – Prijavljivanje vanrednih ispita
  3. 3. 18.08. – Prijavljivanje razrednih ispita od 8.00 do 12.00 časova
  4. 4. 19.08. – Prijavljivanje popravnih ispita od 8.00 do 12.00 časova (tačan raspored ispita i vreme biće na oglasnoj tabli za učenike u 14.00)
  5. 5. 20.08.do 26.08. – Razredni ispiti od 8.00 časova po posebnoj satnici
  6. 6. 20.08. – Nastavničko veće od 8.00 časova
  7. 7. 20.08 - 26.08. –  Popravni ispiti po posebnoj satnici

Pismeni iz matematike                           20.08.2016. u 9.00

Pismeni iz srpskog jezika i književnosti  22.08.2015. u 8.00

Pismeni iz engleskog  jezika                   23.08.2015. u 8.00

  1. 8. 26.08. – Prijavljivanje maturskih i završnih ispita od 8.00 do 12.00.
  2. 9. 26.08. – Prva Sednica ispitnog odbora od 12 časova
  3. 10. 27.08. -Pismeni ispit iz srpskog jeika i književnosti za maturante od 8.00  do  11.00 časova i završni ispiti
  4. 11. 27.08. – Vanredni ispiti
  5. 12. 29.08. – Usmena odbrana maturskog praktičnog rada
  6. 13. 29.08. – Upis učenika u II, III, IV razred  i ponavljača u I razrede od 8.00 do 12.00
  7. 14. 30.08. – Izborni predmet
  8. 15. 31.08. – Druga Sednica ispitnog odbora od 9.00 časova
  9. 16. 31.08. – Sednica Nastavničkog veća od 10.00 časova
  10. 17.31.08. – Podela diploma

 

Direktor škole

29.06.2016.

Janoš Horvat

 

Maturski i završni ispiti 2016

El. pošta Štampa PDF

MATURSKI ISPITI ŠK.2015-2016.GODINE 6.-10. 06.2016.

ISPIT  IZ  MATERNjEG  JEZIKA  I  KNjIŽEVNOSTI  Sreda, 8. jun 2016. od 13,00 sati

ZAVRŠNI ISPITI ŠKOLSKE 2015/2016.GODINE SREDA, 8.jun 2016. ,ZGRADA 3

 

Opširnije...
 

Republičko takmičenje u programiranju robota

El. pošta Štampa PDF
Novi uspesi naših đaka.

Na 3. Republičkom takmičenju u programiranju robota naša ekipa osvojila je visoko 4. mesto. Dušan Radelić i Nebojša Enjev su u konkurenciji 15 ekipa uspeli da se plasiraju na 4. mesto, a nedostatak sreće i iskustva sprečio je da plasman bude bolji.

Takmičenje je trajalo dva dana, 11. i 12. maja i održano je u Zaječaru.

Ovom prilikom im čestitamo i želimo puno uspeha u daljem radu i takmičenjima.

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Doniraj

Baner

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 47 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava



stsbaner2.gif