Povratak na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Srednja tehnička škola Sombor, Trg cara Lazara 4. 025/421-067 www.tehnickaso.edu.rs office@tehnickaso.edu.rs

regionalni školski centar tehničkih struka

Poštovani učenici Srednje tehničke škole,

Naša škola je 18.marta 2020. godine ušla u proces realizacije nastave na daljinu. Iskreno se nadam se da ste ostvarili komunikaciju sa vašim odeljenskim starešinom, kao i sa većinom vaših predmetnih nastavnika. Prilikom davanja nastavnih jedinica, nastavnici će se pridržavati rasporeda časova za mesec mart koji je važio za vreme redovne nastave. Za realizaciju nastave na daljinu, koristiće se Office 365, za koji ćete mejl adrese i lozinke dobiti od vaših odeljenskih starešina. Osim toga koristiće se i Viber,  Skype, Facebook ili kako se već dogovorite sa nastavnikom. Za neke nastavne jedinice koristice sa i platforma RTS Planeta https://rtsplaneta.rs a možete se informisati i na www.rasporedcasova.gov.rs. Potrebno je da redovno učite i radite, dostavljate povratne informacije nastavnicima koje budu tražili od vas, jer će na osnovu toga nastavnici beležiti podatke o vašem napredovanju. Kada se budemo vratili u učionice, na osnovu beleški nastavnika , bićete ocenjeni.

Svih ovih dana dok bude trajala vanredna situacija, čuvajte se, pridržavajte se zdravstveno-higijenskih mera, pratite informacije na sredstvima informisanja. Budite odgovorni, pomozite roditeljima/starateljima, bakama, dekama, komšijama, i pri tome se zaštitite da sačuvate svoje zdravlje.

U nadi da ćemo se uskoro videti,

Vaša direktorica

Copyright © 2020 Srednja tehnička škola Sombor Rights Reserved.